JCI Žalioji nuotykių trasa remia 1SIEKIS: Švietimas Visiems

JCI Žalioji nuotykių trasa palaiko 1SIEKIS: Švietimas Visiems (1GOAL: Education for All). Tai UNESCO remiama kampanija, kuria siekiama pabrėžti švietimo svarbą. 2010 metais vykstantys įvairūs sporto renginiai, tarp jų Pasaulio Futbolo taurė Pietų Afrikoje, suteikia galimybę sportininkams, sirgaliams, rėmėjams, vadovams ir įžymybėms stebėti pažangą ir iššūkius švietimo prieinamumo srityje.

Ekologijos švietimas yra viena iš švietimo sričių, kuriai neskiriama pakankamai dėmesio. JCI rengiama Žalioji nuotykių trasa yra Vilnius Challenge dalis. Tai judrumo  ir greitos nuovokos varžybos, kurių metu dalyviams reiks įveikti įdomias sportiškas užduotis, orientuotis su žemėlapiu ir pritaikyti draugiškas aplinkai žinias! Ši trasa buvo pristatyta per „Didžiąją Pamoką“ veiksmo savaitės švietimui metu balandžio 20 d., kurioje dalyvavo Lietuvos mokyklos. Moksleiviai dalyvaujantys Žaliojoje nuotykių trasoje turės galimybe nusifotografuoti prie 1SIEKIO stendo ir taip parodyti savo palaikymą.

Mes skatiname visus Vilnius Challenge dalyvius palaikyti 1SIEKIO kampaniją. Priklausydami 1SIEKIO komandai, jūs galite sustiprinti kampanijos balsą.

Kodėl palaikyti 1SIEKĮ:
http://www.youtube.com/watch?v=3n1meSGm40A

Tu gali įsitraukti į 1SIEKĮ čia:
http://www.join1goal.org/Rašyti komentarą

Nurodykite savo vardą ir el. pašto adresą. Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas viešai.