170 dalyvių – nuo naujagimių iki senelių – smagiai pradėjo vasarą JCI Žaliojoje nuotykių trasoje 2010

Birželio 5 dieną, pirmąjį vasaros savaitgalį, prie Baltojo tilto susirinkę „Žaliosios nuotykių trasos“ dalyviai išbandė savo jėgas kopdami į „Montis magia“ sienelę, atlikdami karių paruoštas užduotis, orientuodamiesi su žemėlapiu, įveikdami kliūtis virvėmis ir atsakinėdami į ekologinius klausimus. Patys greičiausi ir sumaniausi buvo apdovanoti rėmėjų „Compensa“ draudimo polisais, Vichy vandens pramogų parko kvietimais, ar galimybe čia pat pasigaminti ir išbandyti aitvarus.

Nuo 6 valandos ryto prie Baltojo tilto prasidėjo sujudimas – buvo statomos palapinės, kliūčių ruožai, trasos punktai, laipiojimo sienelė, tempiamos virvės tarp medžių. Organizatoriai stengėsi kiek įmanydami paruošti kuo smagesnę trasą. Matant džiaugsmu trykštančias dalyvių akis, esame įsitikinę – mums tai pavyko.

Kiekviename iš keturių startų – 10, 11, 12 ir 14 val.- startavo nuo dvylikos iki trisdešimties komandų, iš viso 91 komanda, kurias sudarė 170dalyvių. Daugelis dalyvių buvo moksleiviai, tačiau negalėjome nepastebėti tėvelių su dar nevaikštančiais kūdikiais ar žilagalvių senelių startuojančių su anūkais. O viena mama, startavusi su atžalomis ir pasivadinusi „trys su puse“ (mat vienas iš vaikų buvo dar visiškas pyplius), netgi užlipo ant apdovanojimų pakylos. Reikia pastebėti, kad smagiausios rungtys buvo kopimas sienele, karių paruoštos užduotys ir perėjimas virvėmis. O labiausiai klaidinančios ir verčiančios pasukti galvą – orientavimosi rungtys miškelyje ir ekologiniai klausimai. Paskutinio starto metu trasą išmėgino ir patys organizatoriai bei savanoriai buvo be galo smagus nuotykis.

„Žaliosios nuotykių trasos“ metu vyko ne tik bendros dalyvių rungtynės, bet ir mokyklų turnyras, kuriame dalyvavo mokiniai iš trijų Vilniaus miesto mokyklų. Susumavus mokyklų komandų rezultatus, laimėjo aktyviausiai dalyvavusi Radvilų gimnazija, antrieji liko Vilniaus „Ryto“ vidurinė mokykla, o garbingą trečią vietą užėmė Vilniaus „Žaros“ vidurinė mokykla.

Esame nuoširdžiai laimingi galėję aktyviems miestiečiams dovanoti smagų nuotykį JCI žaliojoje nuotykių trasoje. Taip pat esme dėkingi trasą padėjusiems paruošti kariškiams ir Montis magia komandai, kurių dėka trasa tapo dar įdomesnė. Už įsteigtus prizus, kartu su laimėtojais norime padėkoti draudimo kompanijai „Compensa“ ir vandens pramogų parkui Vichy. Ačiū visiems organizatoriams ir savanoriams, be kurių pagalbos šis smagus vasaros nuotykis nebūtų įvykęs.Rašyti komentarą

Nurodykite savo vardą ir el. pašto adresą. Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas viešai.